Опублікований список суддів для завтрашнього парламентського розгляду

Список виклав на своїй сторінці на фейсбуці народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий:

“Громадяни, нижче список суддів, який завтра розглядатиме парламент. По кому з них у Вас є конкретні зауваження – пишіть у коментарях. Велике прохання – не спамити, а писати В ТЕМУ і конструктивно. Інакше – в бан. Тим, хто напише по ділу – дякую, що допомагаєте боротись із суддівським бєспрєдєлом.

Отже, парламенту пропонується обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду Дніпропетровської області
Рогову Наталію Миколаївну;

Ківерцівського районного суду Волинської області
Корецьку Вікторію Віталіївну;

Ковельського міськрайонного суду Волинської області
Бойчука Петра Юхимовича;

Луцького міськрайонного суду Волинської області
Артиша Ярослава Даниловича,
Плахтій Інну Борисівну,

Нововолинського міського суду Волинської області
Ушакова Миколу Миколайовича;

Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області
Рунчеву Олену Вікторівну;

Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області
Місюру Катерину Володимирівну;

Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська
Лисенка Вадима Олександровича;

Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Папаригу Варвару Анатоліївну;

Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Попова Віталія Валерійовича;

Андрушівського районного суду Житомирської області
Чуб Інну Анатоліївну;

Малинського районного суду Житомирської області
Ярмоленка Володимира Вікторовича;

Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області
Літвин Ольгу Олексіївну,
Мозгового Володимира Борисовича;

Овруцького районного суду Житомирської області
Кулініча Ярослава Валерійовича;

Попільнянського районного суду Житомирської області
Рудника Миколу Івановича;

Ружинського районного суду Житомирської області
Митюк Олесю Василівну;

Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області
Носова Володимира Володимировича;

Перечинського районного суду Закарпатської області
Чепурнова Вадима Олександровича;

Хустського районного суду Закарпатської області
Сідея Ярослава Ярославовича;

Великобілозерського районного суду Запорізької області
Рогозу Анну Юріївну;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області
Горбачову Юлію Вікторівну

Оріхівського районного суду Запорізької області
Плечищеву Оксану Валентинівну;

Приазовського районного суду Запорізької області
Васильцову Ганну Анатоліївну;

Токмацького районного суду Запорізької області
Новікову Наталію Валеріївну;

Заводського районного суду міста Запоріжжя
Сінєльніка Руслана Васильовича;

Комунарського районного суду міста Запоріжжя
Кулик Вікторію Борисівну,
Наумову Ірину Йосипівну;

Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області
Ковалюк Іванну Петрівну;

Снятинського районного суду Івано-Франківської області
Калиновського Михайла Михайловича;

Білоцерківського міськрайонного суду Київської області
Дубановську Ірину Дмитрівну;

Васильківського міськрайонного суду Київської області
Кравченко Лесю Миколаївну;
Вишгородського районного суду Київської області
Рудюка Олексія Дмитровича;

Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області
Керекезу Ярославу Ігорівну;

Фастівського міськрайонного суду Київської області
Суботіна Андрія Валерійовича;

Новомиргородського районного суду Кіровоградської області
Орендовського Володимира Анатолійовича;

Кіровського районного суду міста Кіровограда
Мохонько Віталіну Володимирівну;

Казанківського районного суду Миколаївської області
Іщенко Христину Валеріївну;

Центрального районного суду міста Миколаєва
Гречану Світлану Іванівну;

Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області
Заверюху Валентина Олексійовича;

Болградського районного суду Одеської області
Раца Володимира Анатолійовича;

Іванівського районного суду Одеської області
Погорєлова Ігоря Вікторовича,
Тимчука Руслана Миколайовича;

Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області
Баннікову Наталію Володимирівну;

Кілійського районного суду Одеської області
Масленикова Олександра Акимовича;

Комінтернівського районного суду Одеської області
Вінську Наталію Всеволодівну;

Тарутинського районного суду Одеської області
Тончеву Наталю Миколаївну;

Малиновського районного суду міста Одеси
Сегеду Олену Михайлівну;

Гребінківського районного суду Полтавської області
Татіщеву Яну Вікторівну;

Кузнецовського міського суду Рівненської області
Малкова Валерія Володимировича;

Рівненського міського суду Рівненської області
Ореховську Кристину Едуардівну;

Сумського районного суду Сумської області
Черних Оксану Миколаївну;

Збаразького районного суду Тернопільської області
Левківа Андрія Івановича,
Олещука Богдана Тарасовича;

Лановецького районного суду Тернопільської області
Радосюка Андрія Васильовича;

Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
Базана Любомира Теодоровича,
Братасюка Віктора Миколайовича,
Кунцьо Сергія Володимировича;

Валківського районного суду Харківської області
Токмакову Аллу Петрівну;

Дергачівського районного суду Харківської області
Нечипоренко Інну Миколаївну;

Кегичівського районного суду Харківської області
Куст Наталію Миколаївну;

Чугуївського міського суду Харківської області
Оболєнську Світлану Анатоліївну;

Великолепетиського районного суду Херсонської області
Гапоненка Романа Васильовича;

Високопільського районного суду Херсонської області
Гуділіну Юлію Юріївну;

Генічеського районного суду Херсонської області
Берлімову Юлію Геннадіївну;

Каланчацького районного суду Херсонської області
Ковальчук Олену Валеріївну;

Суворовського районного суду міста Херсона
Гонтаря Дмитра Олександровича;

Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області
Драча Івана Володимировича;

Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
Піндрака Олександра Олександровича;

Чемеровецького районного суду Хмельницької області
Борсука Валерія Олексійовича;

Ватутінського міського суду Черкаської області
Здоровила Валерія Андрійовича;

Катеринопільського районного суду Черкаської області
Баранова Олега Івановича;

Черкаського районного суду Черкаської області
Соколишину Лесю Богданівну;

Придніпровського районного суду міста Черкаси
Кондрацьку Наталію Миколаївну,
Степаненка Олександра Михайловича;

Заставнівського районного суду Чернівецької області
Пухарєву Олену Василівну;

Новоселицького районного суду Чернівецької області
Ляху Генадія Олександровича;

Першотравневого районного суду міста Чернівці
Галичанського Олега Івановича,
Стоцьку Ларису Анатоліївну,
Скуляка Ігоря Анатолійовича,
Федіну Аліну Василівну;
Бахмацького районного суду Чернігівської області
Пархоменка Павла Івановича;

Бобровицького районного суду Чернігівської області
Бойко Валентину Іванівну;

Ічнянського районного суду Чернігівської області
Овчарика Василя Миколайовича;

Коропського районного суду Чернігівської області
Балабу Оксану Анатоліївну;

Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області
Коваленка Анатолія Васильовича;

Семенівського районного суду Чернігівської області
Смагу Сергія Валерійовича;

Сосницького районного суду Чернігівської області
Стельмаха Андрія Петровича;

Талалаївського районного суду Чернігівської області
Тіщенко Людмилу Вікторівну;

Деснянського районного суду міста Чернігова
Григор’єва Руслана Геннадійовича,
Самусь Людмилу Володимирівну;

Дніпровського районного суду міста Києва
Астахову Олександру Олександрівну,
Курила Андрія Віталійовича;

Оболонського районного суду міста Києва
Майбоженко Анну Миколаївну;

Солом’янського районного суду міста Києва
Шевченко Лілію Вікторівну;

Шевченківського районного суду міста Києва
Квашу Антоніну Валеріївну;

Вінницького окружного адміністративного суду
Чернюк Аллу Юріївну;
Вільчинського Олександра Геннадійовича

Волинського окружного адміністративного суду
Волдінера Фелікса Арнольдовича;

Дніпропетровського окружного адміністративного суду
Юхно Ірину Валеріївну;

Житомирського окружного адміністративного суду
Липу Володимира Анатолійовича,
Нагірняка Миколу Федоровича,
Чернову Ганну Валеріївну,
Черняхович Ірину Едуардівну;

Закарпатського окружного адміністративного суду
Луцовича Михайла Михайловича;

Запорізького окружного адміністративного суду
Лазаренка Максима Сергійовича,
Прасова Олександра Олександровича,
Татаринова Дмитра Вікторовича;

Кіровоградського окружного адміністративного суду
Хилько Любов Іванівну,

Миколаївського окружного адміністративного суду
Біоносенка Володимира Вікторовича,
Гордієнко Тетяну Олександрівну,

Одеського окружного адміністративного суду
Бойко Оксану Ярославівну,
Бутенка Андрія Володимировича,
Свиду Леоніда Івановича,
Самойлюк Ганну Павлівну,
Танцюру Катерину Олексіївну,
Тарасишину Оксану Миколаївну,

Сумського окружного адміністративного суду
Гелету Світлану Михайлівну,
Кунець Олену Миколаївну,
Павлічек Вікторію Олександрівну,
Прилипчука Олександра Анатолійовича;

Херсонського окружного адміністративного суду
Василяку Дмитра Костянтиновича,

Хмельницького окружного адміністративного суду
Майстера Полікарпа Михайловича,
Салюка Петра Івановича,
Шевчука Олександра Петровича;

Черкаського окружного адміністративного суду
Гаврилюка Василя Олександровича,
Тимошенко Валентину Петрівну;

Чернівецького окружного адміністративного суду
Боднарюка Олега Васильовича,
Дембіцького Павла Дмитровича,
Ковтюк Віталіну Олександрівну;

Чернігівського окружного адміністративного суду
Бородавкіну Світлану Володимирівну,
Житняк Ларису Олександрівну,
Падій Валентину Василівну;

господарського суду Дніпропетровської області
Бондарєва Едуарда Миколайовича,
Назаренко Наталію Григорівну,
Суховарова Артема Володимировича;

господарського суду Житомирської області
Прядко Оксану Василівну,
Шніт Альону Василівну;

господарського суду Івано-Франківської області
Валєєву Талію Емірівну,
Ткаченко Ірину Вікторівну;

господарського суду Київської області
Горбасенка Павла Володимировича,
Сокуренко Ларису Віталіївну,
Третьякову Оксану Олегівну;

господарського суду Львівської області
Фартушка Тараса Богдановича;

господарського суду Одеської області
Найфлейша Володимира Давидовича;

господарського суду Харківської області
Добрелю Наталю Сергіївну,
Погорелову Олену Вадимівну,
Суярко Тетяну Дмитрівну;

господарського суду Херсонської області
Сулімовську Марину Богданівну;

господарського суду міста Києва
Гавриловську Ірину Олександрівну,
Курдельчука Ігоря Даниловича,
Привалова Артема Ігоровича.”