На Хмельниччині 4-річний хлопчик помер через кілька секунд після уколу

У Віньковецькій районній лікарні Хмельницької області раптово помер чотирирічний хлопчик, якому, за словами медиків, зробили ін’єкцію вітамінів.

Про це повідомляють Факти.

Мама привела сина до лікарні, тому що він скаржився на незначні болі у животі. Дитині зробили низку аналізів, нічого критичного не знайшли, тому вирішили вколоти препарат для поліпшення захисних сил організму.

За словами матері, він помер через кілька секунд після уколу – медсестра не встигла шприц витягти. Хлопчика реанімували майже 40 хвилин, але безрезультатно.

Лікар-неонатолог Володимир Галанзовський, який призначив смертоносний укол, шокований не менше: “Цей коензим композитум – це такий препарат, набір вітамінів і мінералів. Він йде при ацетономічному синдромі”.

Судмедексперти назвали попередню причину смерті – гостре запалення бронхів. А медики припустили, що це може бути вірус, тому що тиждень тому щось подібне вбило і 22-річну сусідку сім’ї хлопчика. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Родичі обурені тим, що лікарі намагаються пов’язати ці дві жахливі смерті, і вважають, що так намагаються виправдати свою некомпетентність.

Є ще одна версія – обоє отруїлися хімікатами, якими аграрії окроплюють свої угіддя.

За фактом смерті чотирирічного хлопчика відкрили кримінальне провадження. Поки нікого підозрюють – чекають результатів експертиз.

Раніше у Кривому Розі немовля померло після крапельниці.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...

Реклама